a

09126994588

تماس برای مشاوره رایگان

جستجو
فهرست
 

اهمیت واشر سیل القایی

خانه > مقالات  > اهمیت واشر سیل القایی

اهمیت واشر سیل القایی

واشر سیل القایی

آیا با اهمیت واشر سیل القایی آشنایی دارید؟ چرا باید از این نوع بسته بندی برای پوشش محصولات استفاده کرد؟

در مطالب قبلی شما را با کارکرد دستگاه واشر سیل القایی آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا در خصوص اهمیت واشر سیل القایی اطلاعات بیشتری به دست آورید.

اهمیت واشر سیل القایی چقدر است؟

زمانی که برای اولین بار یک بطری داروی بدون نسخه را باز می کنید، بین درپوش پیچ خورده و گلوله های پنبه ای ممکن است یک دیسک صاف فویل پیدا کنید که در صورت تمایل به رسیدن به قرص های زیر، باید پاره شود. این دیسک نمونه از واشر سیل القایی است، و برای این نوع شاخص قابل اعتماد بسته بندی ایمن است که پیدا کردن یک بطری کاملاً جدید با واشر سیل شده از قبل شکسته باعث ایجاد نگرانی می شود.

واشر سیل القایی با کمک دستگاه واشر سیل القایی یک سبک، رویکرد قدرتمند برای حفظ طراوت، جلوگیری از نشت و همچنین نمایش اثبات سلامت محصول است. در بعضی موارد، می توانید واشر سیلی را انتخاب کنید به خود جلب کند.

واشر سیل القایی می تواند برای چند وعده غذایی مانند سس سالاد یا سس گوجه فرنگی که ممکن است محتویات آن به هر قسمت نهایی واشر سیل به روشی ناخوشایند و به احتمال زیاد ناسالم بچسبد، مناسب ترین باشد. در موارد دیگر، بهتر است در حالی که کاملاً واشر سیل شود سخت است، بنابراین هرگونه دستکاری بسیار واضح است.

واشر سیل  خود از تامین کنندگان ماشین واشر سیل  القایی در کلاهک ها موجود است و آنها از یک لایه فویل آلومینیومی ساخته شده اند که به طور منظم بین مواد دیگر قرار می گیرند. در درجه اول، لایه آلومینیوم با لایه های موم، کاغذ و چسب در بالای کلاه نگه داشته می شود. در زیر لایه ای از یک فیلم پلیمری قرار دارد که قصد دارد آلومینیوم را به قسمت خروجی بطری ببندد.

بلافاصله بسته شدن بطری ها، آنها را در زیر یک سیم پیچ القایی تحویل داده می شود که فویل آلومینیوم را گرم می کند. این گرما به طور همزمان فویل را از کلاهک آزاد کرده و به جعبه می بندد.

عبور بطری از زیر سیم پیچ القایی را می توان به صورت دستی با دستگاه دستی یا در سرعت های بیشتر با تسمه نقاله انجام داد. امروزه حداکثر سازه ها بدون آب هستند (هوا خنک می شوند)، که تقریباً نیمی از فاصله سیستم های قدیمی آب سرد را خیس می کنند.

چگونه شروع کنیم؟

ابتدا مشخص کنید که علاوه بر اندازه و شکل، چند سطل برای واشر سیل  نیاز دارید. به دنبال دستگاهی بگردید که بتواند در بسته بندی تنظیماتی داشته باشد. حتی بهتر، ببینید آیا با رشد شرکت تجاری شما می توان آن را کوچک کرد. حداکثر تأمین کننده های ماشین واشر سیل القایی می توانند از 15 تا 120 میلی متر، با سرعت 180 فوت نوار نقاله نگه دارند و یک دقیقه آن را واگذار می کنند.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
آشنایی با تولید واشر سیل القایی

در مرحله بعد، میزان انرژی مورد نیاز را تعیین کنید. سیلرهای القایی با تکیه بر دامنه سطل هایی که باید در یک دقیقه واشر سیل کنید، می توانند بین 0. 5 کیلووات تا 6 کیلووات نیاز داشته باشند.

واشر سیل القایی را می توان با نام های مختلفی از جمله واشر های القایی Heat Seal نیز شناخت. آنها عمدتا از فرآیند پوشش دهی القایی استفاده می کنند. Induction Sealing روشی است که شامل پیوند مواد ترموپلاستیک با القای گرما در آنها است. استفاده از روش فوق در روند پوشش دهی کلاهک صورت می گیرد. در این فرآیند، واشر سیل در دهانه هر ظرف یا بطری با کمک گرما تشکیل می شود.

واشر سیل مورد استفاده می تواند از ترکیبی از مواد زیر مانند آلومینیوم، پلاستیک، فوم و غیره ساخته شود. ماشین آلاتی که از فرآیند پوشش دهی کلاهک استفاده می کنند به عنوان ماشین پوشش دهی کلاهک القایی شناخته می شوند که می تواند بیشتر به صورت اتوماتیک یا نیمه طبقه بندی شود دستگاه پوشش دهی اتوماتیک کلاهک. این ماشین ها در بالای هر ظرف پلاستیکی یا شیشه ای واشر سیل می کنند که برای جلوگیری از نشت محصول مفید است ، حفظ خوب بودن محصول و همچنین ماندگاری هر محصول را بسیار موثر حفظ کنید. واشر سیل هرمتیک نوعی واشر سیل است که باعث می شود هر محصولی ضد هوای شود.

اهمیت استفاده از واشر سیل القایی برای محصولات شما

جلوگیری از نشت. از نشت مواد مایع بسته بندی و تحویل جلوگیری می کند. محصولات مختلف مانند روغن، سس، مواد شیمیایی، دارو و غیره می توانند از هر نوع نشت نجات یابند. بنابراین نه تنها از نشت هر محصول جلوگیری می کند بلکه از نشت محصول نیز محافظت می کند.

حفظ عطر. موارد مختلفی وجود دارد که حفظ عطر یا رایحه هر محصول بسیار مهم است و واقعاً تا حد زیادی کمک می کند. تا زمانی که محصول توسط کاربران نهایی استفاده نشود، نباید عطر محصول ضعیف، کاملاً کمرنگ و یا با عطر دیگری مخلوط شود.

حفظ مواد موثر. بعضی از مواد خاص بعضی اوقات در محصولات با مقاصد ارزشمند استفاده می شود. مقادیر آنها از بین نمی رود زیرا هیچ گونه ارتباطی با هوا یا عوامل جوی نخواهد داشت و می تواند برای استفاده خاص از آن حفظ شود.

پوشش دهی در طراوت محصول کارخانه هر محصول از آنجا که باعث جلوگیری از ورود هر گونه آلاینده ناخواسته به محصول می شود، حفظ می شود. رایحه محصول و مواد موثره نیز حفظ می شوند بنابراین می توانند برای مدت طولانی تازه بمانند.

ماندگاری محصول را افزایش می دهد واشر سیل می تواند به هر محصول کمک کند بدون استفاده از هیچ ماده نگهدارنده مصنوعی برای مدت طولانی تازه بماند و همچنین ماندگاری محصول را افزایش می دهد.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
تفاوت واشر سیل القایی با سیل گرمایشی

ارائه شواهد دستکاری مانع از سرقت محصول می شود هر مصرف کننده در دیدن بسته بندی محصول به راحتی می تواند از خلوص آن اطمینان حاصل کند. اگر تامپرهای واشر سیل شده، مصرف کنندگان به راحتی تشخیص می دهند که مشکلی در محصول رخ داده است و می توانند تصمیم بگیرند که آیا مجبور به خرید آن هستند یا خیر. هر زمان واشر سیل آن سالم باشد، مصرف کنندگان می توانند از یکپارچگی هر محصول اطمینان پیدا کنند.

از آلوده شدن محصول جلوگیری می کند زیرا بسته بندی ضد هوایی را برای محصول فراهم می کند. این محصول از تماس با هوا، رطوبت، آب، ورود آلاینده به بسته بندی که به بازگرداندن کیفیت اصلی و طعم محصول کمک می کند، محافظت می کند.

سیلر درپوش القایی یک تکنیک کارآمد با ظرفیت پوشش دهی افزایش یافته است که حداقل زباله دارد و همچنین زیبایی زیبایی بسته را حفظ می کند.

دستگاه های برچسب زن ما به طور گسترده ای در شربت فارما، شربت خشک، عسل، روغن خوراکی، روغن روان کننده، روغن مو، شامپو، فنل، آب میوه، آب میوه آماده، مواد آرایشی، پودر تالک، پودر سفید کننده، پودر گیاهان، پودر آیورودا، شراب، مشروبات الکلی، قطعات الکتریکی، محصولات دندانپزشکی، چسب، چسب، چسب لاستیکی، لوازم التحریر، نفتی، سازنده مو، صاف کننده مو، شستن دست، شستشوی ظرف، ضد عفونی کننده دست، لوسیون آرایشی، شستشوی مو و غیره

عملکرد دستگاه واشر سیل القایی اتوماتیک

واشر سیل یک فرآیند مهم در بسته بندی است. این به تولیدکنندگان کمک می کند تا یکپارچگی محصول را حفظ کرده و اعتماد مصرف کنندگان را افزایش دهند. همچنین به مصرف کننده می رسد که محصولات اصلی را بدون هیچ گونه تقلب و کلاهبرداری تهیه کند. به طور خلاصه، ارزش نام تجاری محصولات و رضایت مشتری را افزایش می دهد. پوشش حمل و نقل تمیز و ایمن محصولات را ترویج می کند زیرا از احتمال نشت جلوگیری می کند. بنابراین، به محافظت و افزایش ماندگاری محتویات موجود در ظروف کمک می کند.

اختراع دستگاه واشر سیل سرپوش القایی تغییرات چشمگیری را در این فرآیند ایجاد کرده است. به واشر سیل آسان و سریع کمک می کند. این روش برای انواع مختلف ظروف استفاده می شود و بیشتر برای غذاها، داروها، مواد شیمیایی و فرآورده های نفتی استفاده می شود.

کار با دستگاه واشر سیل القایی اتوماتیک

سیلر القایی حرارتی (HIS) یا آسترهای القایی حرارت نقش مهمی در فرآیند واشر سیل دارند. HIS Liner از چهار لایه تشکیل شده است. تخته خرده چوب، موم، فویل و پوشش پلیمری. آنها در اندازه های مختلف موجود هستند تا تقریباً هر نوع بسته بندی استاندارد یا سفارشی را برآورده کنند.

واشر سیل القایی یک روش غیر تماسی برای گرم کردن یک پوشش داخلی برای محکم بستن بالای ظروف پلاستیکی و شیشه ای است. این فرآیند پس از پر شدن و بستن ظرف انجام می شود.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
واشر سیل القایی چیست و چه کاربرد هایی دارد؟

بسته با یک آستر به ظرف عرضه می شود. ظرف مجاز است از یک سیم پیچ القایی عبور کند که میدان الکترومغناطیسی نوسانی را منتشر می کند. با عبور از سیم پیچ القایی، فویل در اثر جریانهای الکتریکی شروع به گرم شدن می کند.

گرما موم را ذوب می کند، که در پشت کاغذ خمیری جذب می شود و فویل را از کلاهک آزاد می کند. فیلم پلیمری نیز گرم می شود و روی سطح ظرف جریان می یابد.

به محض سرد شدن دما، پلیمر با محفظه پیوند ایجاد می کند و در نتیجه محصولی که بصورت هرمتیک بسته می شود ایجاد می شود. این فرآیند واشر سیل هیچ تأثیر منفی بر روی ظرف یا محتوای آن ایجاد نمی کند.

روش های تجزیه و تحلیل توان با سرعت بالا مانند اندازه گیری ولتاژ و جریان برای رهگیری انتقال نیرو از شبکه به ژنراتور به سر به منظور محاسبه انرژی تحویل داده شده به فویل و مشخصات آماری فرایند استفاده می شود.

سیستم های واشر سیل به منابع کمتری نیاز دارند، زمان راه اندازی فوری را ارائه می دهند و دارای سر واشر سیل هستند که می تواند با هر اندازه ظرف مطابقت داشته باشد.

با این حال، توصیه می شود همیشه محصولات را قبل از واشر سیل دسته بزرگ آزمایش کنید، زیرا ممکن است کیفیت ظروف پلاستیکی یا شیشه ای، روکش و بسته شدن متفاوت باشد، که ممکن است نیاز به تنظیم زمان سنج و ولتاژ متفاوت داشته باشد.

اهمیت واشر سیل القایی اتوماتیک در صنایع مختلف

  • مواد غذایی و نوشیدنی ها
  • محصولات لبنی
  • داروها مواد مغذی
  • صنایع شیمیایی
  • محصولات کشاورزی
  • روغن خوراکی روغن
  • روان کننده
  • لوازم آرایشی و بهداشتی و مراقبت های شخصی

چرا ما را انتخاب می کنید؟ فن آوری های واشر سیل این مجموعه یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان اصلی دستگاه واشر سیل سرپوش القایی خودکار است. این شرکت طیف وسیعی از ماشین آلات را ارائه می دهد که شامل Ampoules Sticker Labeler، Self Labes Sticker Label Machine، Bottle Labels Machines، Labeler Machine و همچنین عرضه کننده روکش های برچسب خودکار می باشد.

این سازمان مجهز به پیشرفته ترین سیستم تولید، قابلیت های RD عالی و مهندسان ماهر است که بهترین و سفارشی ترین ماشین آلات را برای مشتریان خوب ما در سراسر جهان تولید می کند. ما معتقدیم که تجربه کاربری فوق العاده ای را به مشتریان خود ارائه می دهیم و بنابراین، ما با بهترین خدمات پس از فروش در سطح جهانی به آنها کمک می کنیم.

برای خرید بهترین انواع واشر سیل القایی با کارشناسان ما با شماره 09126994588 در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

سه × چهار =