a

09126994588

تماس برای مشاوره رایگان

جستجو
فهرست
 

5 نکته در استفاده از واشر سیل القایی

خانه > مقالات  > 5 نکته در استفاده از واشر سیل القایی

5 نکته در استفاده از واشر سیل القایی

سیل القایی

استفاده از واشر سیل القایی این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید محصولات خود را به بهترین شکل بسته بندی و آکبند کنید.

در مطالب قبلی شما را با چند فاکتور در مورد واشر سیل القایی اشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید.

واشر سیل

مهم ترین فواید استفاده از واشر سیل القایی

  • هنگامی که برای اولین بار یک بطری ضد چروک ضد استفاده را باز کرده اید، بین درپوش خاموش و توپهای پنبه ای ممکن است یک دیسک صاف از فویل کشف کنید که در صورت تمایل به قرص های زیر آن، باید پاره شود. این دیسک نمونه ای از آب بندی القایی است و به همین دلیل برای نشانگر مطمئن بسته بندی مطمئن است که پیدا کردن یک بطری با نام تجاری جدید با مهر و موم شده در حال حاضر شکسته، انگیزه نگرانی است.
  • آب بندی القایی با کمک دستگاه آب بندی القایی در دهلی نوعی وزن سبک، رویکردی قدرتمند برای حفظ طراوت، جلوگیری از نشت و نمایش اثبات تمیز است. در بعضی موارد، می توانید یک مهر و موم داشته باشید که به راحتی تمیز شود.
  • این می تواند مناسب برای چند محصول وعده غذایی مانند سس سالاد یا سس کچاپ باشد که در آن محتویات ممکن است به هر قسمت نهایی مهر و موم بصورت غیرقابل خواندن و از هر لحاظ احتمال ناسالم بچسبند. در موارد دیگر، بهتر است که مهر و موم کاملاً کشیده شود تا هرگونه دستکاری بسیار آشکار باشد.
  • مهر و موم های خود از تهیه کننده های دستگاه های بسته بندی القایی در داخل درپوش ها تهیه شده اند، و از یک لایه فویل آلومینیومی ساخته شده اند، که به طور مرتب بین سایر مواد ساندویچ می شوند. بیشتر از همه، لایه آلومینیومی با لایه هایی از موم، کاغذ و چسب در بالای درب نگه داشته می شود. در زیر یک لایه از یک فیلم پلیمری با هدف قرار دادن مهر و موم آلومینیوم به خروجی بطری قرار دارد.
  • به محض اینکه بطری ها بسته شد، آنها در زیر کویل القایی قرار می گیرند که فویل آلومینیوم را گرم می کند. این گرما همزمان فویل را از درپوش آزاد می کند و آن را به جعبه می اندازد. عبور بطری در زیر سیم پیچ القایی می تواند به صورت دستی با وسیله دستی یا با سرعت بیشتر با کمربند نقاله انجام شود. امروزه حداکثر ساختارها بی آب هستند (هوا خنک می شوند) که تقریباً نیمی از مسافت سیستم های قدیمی آب خنک شده را خیس می کنند.
حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
خواص واشر سیل القایی با قابلیت بویایی

برای استفاده از واشر سیل القایی می توانیید با کارشناسان ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

دوازده − پنج =