a

09126994588

تماس برای مشاوره رایگان

جستجو
فهرست
 

خواص واشر سیل القایی با قابلیت بویایی

خانه > مقالات  > خواص واشر سیل القایی با قابلیت بویایی

خواص واشر سیل القایی با قابلیت بویایی

قیمت واشر سیل القایی

همانطور که می دانید واشر سیل القایی بسیار کاربردی است و استفاده های بسیار زیادی از ان در بسته بندی محصولات می شود. در مطالب قبل شما را با واشر سیل القایی با خاصیت بویایی آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد این نوع واشر سیل اطلاعات بیشتری به دست آورید.

تکنولوژی این نوع واشر سیل القایی در صنعت بسته بندی انقلاب عظیمی را ایجاد کرده است. این نوع درپوش اجازه می دهد تا مشتری بتواند در هنگام خرید کالا بدون اینکه به آک و بسته بندی محصول آسیبی وارد کند آن را بو کند و از بوی آن بتواند تشخیص دهد که آیا محصول را می خواهد یا خیر. دراین حالت دیگر کمتر شاهد خراب شدن واشر سیل القایی موجود در درپوش کالا های فروشگاه ها خواهید بود.

از این نوع درپوش می توان برای نوشیدنی ها، مواد خوراکی، شیرینی ها، و همچنین سایر مواد خوراکی استفاده کرد.

برخی از درپوش ها به انتقال راحت تر بوی محتویات محصولات کمک می کنند. طبق گزارشات به دست آمده حدود 40 درصد از مشتریان اظهار داشته اند که ترجیح می دهند محصولاتی را خریداری کنند که بتوانند داخل آن را مشاهده کنند. برای مثال بهتر است تولید کنندگان از ظروف شیشه ایی برای کالا ها استفاده کنند. با این ترفند دیگر احتمال خراب کردن درپوش و آکبند محصولات بسیار پایین خواهد بود. علاوه بر این می توان گفت که استفاده از واشر سیل القایی این امکان را برای تولید کنندگان بیشتر خواهد کرد که محصولاتشان بدون هیچ آسیبی به دست مشتری اصلی برسد و کسی برای پی بردن به کیفیت محتویات داخل بسته بندی درب آن را باز نکند و با استفاده از واشر سیل القایی با قابلیت بویایی از کیفیت و نوع محتویات بسته بندی اطلاع پیدا کند.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
آشنایی با واشر سیل القایی آلومینیومی( بخش دوم)

برای تهیه بهترین انواه واشر سیل القایی می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

12 − 4 =