a

09126994588

تماس برای مشاوره رایگان

جستجو
فهرست
 

آشنایی با واشر سیل القایی با قابلیت بویایی

خانه > مقالات  > آشنایی با واشر سیل القایی با قابلیت بویایی

آشنایی با واشر سیل القایی با قابلیت بویایی

قیمت واشر سیل القایی

همانطور که می دانید با استفاده از واشر سیل القایی می توان محتویات داخل محفظه را پلمپ نمود و مانع ریختن آن ها به بیرون از شیشه یا ظرف مورد نظر و همچنین مانع ورود هوا به داخل محفظه می شود و همین امر موجب می شود تا محتویات داخل ظرف سالم باقی بماند.

در مطالب قبل در مورد انواع مختلف واشر سیل القایی اطلاعاتی در اختیارتان قرار دادیم و همچنین گفتیم که واشر سیل القایی فوم دار چه خصوصیاتی دارد.

در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با نوعی واشر سیل القایی آشنا کنیم که می توانید بدون باز کردن درپوش محتویات را بو کشید و از داخل آن اطلاع پیدا کرد.

واشر سیل القایی Tekni-Plex دارای تکنولوژی است که می توانید بدون اینکه درپوش و درز گیر محفظه را باز کنید محتویات داخل محفظه را بو کنید. این تکنولوژی این امکان را به مشتریان می دهد تا بدون اینکه به پلمپ محصولی آسیب برسانند بتوانند آن را بو کنند و از درون محفظه اطلاع پیدا کنند سپس اقدام به خرید محصول کنند. متاسفانه بار ها دیده شده است که مشتری قبل از اینکه کالایی را بخرد درپوش آن را باز کرده است تا از دورن آن اطلاع پیدا کند به همین منظور این نوع واشر سیل القایی تولید شد تا شاهد این اتفاقات نباشیم. هنگامی که مشتری کالایی را بدون اینکه درپوشش را باز کند کنترل کند و اگر نخواست آن را نخرد و به قفسه باز گرداند باز هم می توان آن کالا را فروخت اما اگر واشر سیل القایی جدا شود دیگر هیچ کسی آن را نمی خرد و فروشنده دچار ضرر و زیان های زیادی می شود. به همین خاطر تولید این نوع واشر سیل القایی به فروشنده ها کمک می کند تا بتوانند تمامی محصولات خود را به راحتی به فروش برسانند.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
آشنایی با انواع واشر سیل القایی

برای تهیه بهترین انواع واشر سیل القایی می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

چهار + 8 =