a

09126994588

تماس برای مشاوره رایگان

جستجو
فهرست
 

آشنایی با واشر سیل القایی آلومینیومی( بخش دوم)

خانه > مقالات  > آشنایی با واشر سیل القایی آلومینیومی( بخش دوم)

آشنایی با واشر سیل القایی آلومینیومی( بخش دوم)

و

همانطور که می دانید واشر سیل القایی انواع گوناگونی دارد. یکی از بهترین انواع واشر ها، واشر سیل القایی فوم دار است. البته لازم به ذکر است که نمونه های دیگری از واشر سیل القایی نیز برای شما بسیار کاربردی و مفید هستند. برای درزگیری و محافظت از محفظه مورد نظر بهتر است تا از واشر سیل القایی به عنوان یک درز گیر استفاده شود.

در مقالات قبل شما را با واشر سیل القایی آلومینیومی و همچنین انواع مختلف واشر سیل القایی آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد واشر سیل القایی آلومینیومی اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم.

این نوع واشر سیل القایی آلومینیومی طلایی رنگ است. ضخامت این نوع واشر و درزگیر به درخواست مشتری بستگی دارد و قابل تنظیم است.

  • کاربرد واشر سیل القایی طلایی

از این نوع درزگیر برای مواد غذایی، بسته بندی نوشیدنی ها و همچنین محصولات دارویی استفاده می شود.

این نوع واشر سیل القایی در برابر دما و حرارت بسیار مقاوم است و از نشت محتویات داخل محفظه جلوگیری می کند.

بطری هایی که برای این نوع واشر سیل القایی استفاده می شوند شیشه ایی و محفظه های  PP/PET/PE هستند.

  • آشنایی با روش استفاده این نوع واشر سیل القایی

درپوش را روی سر بطری قرار دهید. روکش فویل آلومینیومی را جدا کنید. خیلی سفت آن را دور بطری بپیچید. سر بطری را سفت کنید. از دستگاه الکترومغناطیس واشر سیل القایی استفاده کنید. بطری و فویل آلومینیومی به یکدیگر متصل می شوند به نحوی که بیشترین و با کیفیت ترین درز گیری برای محفظه شما انجام شود.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
آشنایی با واشر سیل القایی آلومینیومی

همانطور که می دانید واشر سازی شمس نیا عرضه کننده بهترین و با کیفیت ترین انواع واشر سیل القایی است. علاوه بر این شما می توانید درز گیر مورد نیازتان را با ارزان ترین و مناسب ترین قیمت بازار از این مجموعه تهیه کنید. برای اطلاع بیشتر می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

17 + 20 =