a

09126994588

تماس برای مشاوره رایگان

جستجو
فهرست
 

انواع مختلف واشر سیل القایی

خانه > مقالات  > انواع مختلف واشر سیل القایی

انواع مختلف واشر سیل القایی

انواع واشر سیل القایی

همانطور که می دانید واشر سیل القایی همان درزگیر، درپوش و واشری است که برای آب بندی و همچنین محافظت از محتویات داخل بطری ها استفاده می شود. این نوع واشر ها و درپوش ها از انتقال هوا و رطوبت به داخل و یا خارج بطری جلوگیری می کنند. انواع مختلفی واشر سیل القایی وجود دارد که کاربرد های بسیار متنوعی نیز دارد. در مقالات قبل شما را با برخی از مدل های واشر سیل القایی آشنا کردیم . در ادامه با ما همراه باشید تا علاوه بر واشر سیل القایی فوم دار با سایر واشر های سیل القایی و درزگیر ها آشنایی پیدا کنید.

واشر سیل القایی HIS Liner: این نوع واشر سیل القایی یکی از بهترین انواع درپوش ها و درزگیر ها است. اما لازم به ذکر است که نحوه مهر و موم و نصب این نوع درپوش کمی خاص است. این نوع درپوش به ماشین لحیم کننده درپوش و واشر سیل القایی نیاز دارد تا به ورودی بطری نصب شود. استفاده از CPS کار نصب این نوع درزگیر را آسان کرده است.

واشر سیل القایی پلیکن: این نوع درزگیر در واقع همیشه به سرپوش فنولیک نصب می شود. این نوع درزگیر بسیار محکم و با دوام است.

واشر سیل القایی پلاستیسول: این نوع واشر سیل القایی تنها با سرپوش های فلزی چفت می شود. پلاستیسول یک سرپوش PVC است که از محفظه بطری در برابر انتقال هوا محافظت می کند و آب بندی بهتر را برای بطری های فلزی و یا شیشه ایی انجام می دهد.

حالا که با انواع واشر سیل القایی آشنا شده اید می توانید با استفاده از محصولات منحصر به فرد واشر سازی شمس نیا بهترین انواع واشر سل القایی را متناسب با نیازتان تهیه کنید. لازم به ذکر است که قیمت محصولات این مجموعه بسیار مناسب است.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
واشر سیل القایی چیست و چه کاربرد هایی دارد؟

اگر در مورد انتخاب نوع واشر سیل القایی هنوز دچار شک هستید می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید تا بهترین مشاوره را در مورد انتخاب نوع درزگیر به شما ارائه دهند.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

نوزده − یازده =