a

09126994588

تماس برای مشاوره رایگان

جستجو
فهرست
 

خرید واشر سیل القایی در سال 1401

خانه > مقالات  > خرید واشر سیل القایی در سال 1401

خرید واشر سیل القایی در سال 1401

خرید واشر سیل القایی

برای خرید واشر سیل القایی لازم است تا فاکتور های متعددی را مورد بررسی قرار دهید. یکی از مهم ترین عواملی که در زمان خرید این نوع تجهیزات باید بررسی شود قیمت و کیفیت آن می باشد.

در مطالب قبلی شما را با اهمیت واشر سیل القایی اشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا در خصوص خرید واشر سیل اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهیم.

دستگاه واشر سیل القایی شاخص ایمنی محصول!

زمانی که برای اولین بار یک بطری قرص می گیرید ، ممکن است متوجه یک کلاهک روی درب آن شوید و به دنبال آن یک دیسک مسطح فویل درست قبل از باز شدن برای ورود به زیر قرص است.

آن دیسک مسطح فویل نمونه ای از ‘واشر سیل القایی’ است که مطمئناً توسط دستگاه های واشر القایی حاصل می شود.

آیا می دانید … استفاده از واشر القایی نشانگر بسته بندی پایدار و ایمن است؟

اگر یک بطری جدید با مهر و موم شکسته پیدا کردید ، باید باعث نگرانی شود.

خرید واشر سیل القایی

دستگاه واشر سیل القایی یک روش مؤثر برای تسهیل واشر سبک وزن بر روی محصول است. این روش برای حفظ طراوت ، نشت کارآمد است و شواهد روشنی از دستکاری را نشان می دهد.

در بعضی موارد، مانند مواد غذایی و نوشیدنی ها، واشر محصولات باید از بین بروند زیرا محتوای ذرات غذایی ممکن است به واشر بچسبد که یک روش ذخیره سازی احتمالاً ناسالم و غیرقابل تحمل است.

خرید واشر سیل القایی

دستگاه واشر القایی یک فرآیند محبوب و گسترده برای مهر و موم انواع کالاهای تولیدی مانند داروسازی ، مواد غذایی و نوشیدنی ، مواد شیمیایی صنعتی ، آگروشیمی ، خانگی و غیره است.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
دستگاه واشر سیل القایی چطور کار می کند؟

شما ممکن است یک القاء تخصصی واشر پیدا کنید که باز کردن آن بسیار دشوار است ، از این رو دستکاری بسیار آشکار است.

این تکنیک به دلیل ارتباط متغیرهای مختلف ، به هماهنگی بالایی نیاز دارد. اگرچه این فناوری روشی در حال ظهور است که به صنایع پیشرو در بازار رقابتی مربوط می شود زیرا هر تولید کننده نگران ایمنی ، یکپارچگی و کیفیت محصولات آنها است.

آیا اصول کار دستگاه های سیل القایی را می دانید؟

دستگاه های واشر سیل القایی از سیل القایی حرارتی برای دستیابی به واشر سیل ظروف استفاده می کنند. سیل القایی حرارتی توسط یک شیء رسانا به صورت الکتریکی حاصل می شود

. به عنوان مثال ، یک دستگاه شامل یک سیل القایی مغناطیسی الکترو و با کمک جریانهای گرداب ، گرما تولید می شود.

از پوشش داخلی روی ظرف استفاده می شود که به طور کلی از مواد PVC ، ABS ، پلی اتیلن و مواد ترموپلاستیک تشکیل شده است. یک واشر سیل القایی عالی نیاز به پوشش گردنه خوب دارد.

یک دستگاه واشر سیل القایی طبق اصل هدایت کار می کند. به عنوان مثال ، گرمایش فویل آلومینیوم از طریق یک میدان مغناطیسی با فرکانس بالا تولید شده توسط یک واحد القایی صورت می گیرد.

کل مسیر یک فرآیند غیر تماسی است که شامل گرمای مستقیم نمی شود.

بسته شدن مهر و موم چند لایه متشکل از یک فیلم پوشش دهنده ، موم و فویل آلومینیومی است. به زودی پس از بستن یک ظرف ، از واحد القایی عبور می کند. واحد القایی گرما ایجاد می کند که منجر به گرم شدن لایه های آلومینیومی و سایر مواد می شود.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
خواص واشر سیل القایی با قابلیت بویایی

بنابراین ، موم شروع به ذوب شدن و تلاش برای نفوذ به لایه تخته می کند. کل لایه واشر سیل ذوب می شود و واشر سیل محکم را در برابر باز شدن یک ظرف ایجاد می کند.

بنابراین ، هنگامی که ظرف را باز می کنید ، فویل آلومینیومی به طور دائم بسته شده را در حاشیه ظرف احاطه می کنید.

یک خط واشر سیل القایی آلومینیوم چیست؟

شما احتمالاً قبل از استفاده ، یک شرکت محکم را روی بطری ها و کوزه ها مشاهده کرده اید ، مانند مارگارین ، داروها ، بادام زمینی و غیره که پوشش آن از فویل آلومینیومی ساخته شده توسط یک دستگاه واشر سیل القایی ساخته شده است.

این فویل آلومینیومی روی ظرف همچنین تضمین می کند که محصول زیر مشهود است.

برای خرید واشر سیل القایی با کارشناسان ما با شماره تماس 09378257524 بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

دو × 2 =