a

09126994588

تماس برای مشاوره رایگان

جستجو
فهرست
 

بررسی محدودیت های واشر سیل القایی

خانه > مقالات  > بررسی محدودیت های واشر سیل القایی

بررسی محدودیت های واشر سیل القایی

سیل

همانطور که می دانید واشر سیل القایی یکی از کاربردی ترین و مفید ترین ابزار هایی است که برای پوشش دهی به محتویات شیشه ای و پلاستیکی مورد استفاده قرار می گیرد.

در مطالب قبلی شما را با مقایسه واشر سیل القایی با سیل های حرارتی آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد واشر سیل القایی به دست آورید.

درست است که این نوع پوشش دهنده ها کارایی های بسیار زیادی دارند اما مانند سایر ابزار ها و تجهیزات محدودیت هایی نیز دارند. در اینجا برخی از آن ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

واشر سیل

محدودیت های واشر سیل القایی

چرخش درپوش

از آنجایی که واشر سیل کاملاً به چرخش و تورک درپوش بستگی دارد تا فشار لازم برای کار در واشررا فراهم کند، باعث می شود تا این چرخش کارایی واشر را کم کند و از کیفیت پوشش دهی آن بکاهد.

دهانه محفظه

یکی دیگر از فاکتور هایی که می تواند در روند کاربرد واشر سیل موثر باشد دهانه محفظه است. میزان پهنی دهانه باید با استحکام واشر سیل رابطه متقابل داشته باشد.

کنترل خط تولید

از آنجا که گرمای تأمین شده تابعی از تنظیمات دستگاه است و بین بالای درپوش و پایین قسمت واشر سیل القایی فاصله ایجاد می کند. می توان گفت که باعث کنترل دقیقی در خط تولید این نوع واشر ها اعمال می شود.

قبل از شروع کار تولید نیز باید ارتفاع سر سیل بررسی شود، همچنین سیم پیچ القایی باید بر روی نقاله متمرکز شود تا اطمینان حاصل شود که فویل یکنواخت در معرض میدان القایی قرار گرفته است.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
آشنایی با واشر سیل القایی با قابلیت بویایی

همانطور که می دانید واشر سازی شمس نیا به عنوان بهترین مرکز تولید واشر سیل های القایی آماده ارائه بهترین محصولات برای پوشش دهی محفظه های فلزی، پلاستیکی و شیشه ای می باشند.

برای تهیه واشر سیل القایی با کارشناسان ما در تماس باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

2 × 4 =