a

09126994588

تماس برای مشاوره رایگان

جستجو
فهرست
 

مقایسه واشر سیل القایی فوم دار با واشر سیل القایی مقوادار

خانه > مقالات  > مقایسه واشر سیل القایی فوم دار با واشر سیل القایی مقوادار

مقایسه واشر سیل القایی فوم دار با واشر سیل القایی مقوادار

سیل القایی

واشر سیل القایی فوم دار محافظی هستند که محصول شما را برای مدت طولانی تری با جلوگیری از نوسانات رطوبت و اکسیژن تازه تر نگه می دارند.

مهر و موم ها معمولاً از طریق سیلینگ القایی یا در خود درپوش مانند مواردی که درزگیرهای پوشش فوم هستند، روی دهانه ظرف چسبیده می شوند. در برخی موارد، واشر سیل القایی ممکن است در هر دو پیکربندی در یک ظرف قرار بگیرند.

در مطالب قبلی شما را با خرید واشر سیل القایی آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این خصوص به دست آورید.

واشر سیل القایی فوم دار چیست؟

پوشش فوم می تواند در دو نوع یک یا دو تکه باشد. به طور کلی، واشر سیل القایی در داخل درپوش می مانند تا به اندازه کافی در محصول سیلینگ شوند. آنها در زمینه های مختلفی مانند صنایع غذایی و آشامیدنی، داروسازی، مواد شیمیایی صنعتی و حتی آرایشی استفاده می شوند.

واشر سیل القایی در مقایسه با سایر انواع پوشش گزینه مقرون به صرفه تری هستند و مجموعه ای از مزایای خاص خود را دارند. این فوم قادر است در برابر سایش شیمیایی مانند زمانی که در معرض اسیدها و قلیاها یا حتی برخی از حلال ها قرار می گیرد، مقاومت کند. واشر سیل القایی نیز ماده خوبی برای انواع مایعات مانند روغن ها و چاشنی ها هستند – مایعاتی که معمولاً در هنگام تلاش برای حفظ یکپارچگی خود برای مدت طولانی، انواع دیگر پوششهای فویل بند را کاهش می دهند.

این مهر و موم تازگی نیز با طیف گسترده ای از محصولات سازگار است و ممکن است برای محصول شما نیز عالی باشد

واشر سیل القایی فوم دار دارای مزیت کم روانکاری در اعمال فوم است، تمیز کردن آن آسان تر است و احتمال خشک شدن آن کمتر است. لانتس سیلر القایی فوم دار توانایی بالایی در مقاومت در برابر آبیاری و بوی نامطبوع روی بافت دارد، فوم راحت تر تمیز می شود و احتمال زنگ زدگی کمتری دارد. کیسه های سیلر القایی فوم دار انرژی کمتری مصرف می کنند و دوام کمی دارند. همچنین تمیز کردن، روغن کاری و حفظ سازگاری با محیط زیست آسان است. درزگیر القایی فوم رطوبت روی سطح را جذب نمی کند و باعث می شود تمیز کردن آن آسان تر و احتمال خشک شدن آن کمتر شود. برخی از کیسه های سیلر القایی فوم نیز دارای خاصیت جذب رطوبت هستند که باعث می شود تمیز کردن آن ها راحت تر و احتمال تراشیدن آن ها کمتر شود.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
آشنایی با انواع واشر سیل القایی

آنها به راحتی بدون چسب جدا می شوند و مشتریان شما دارای ساختار ضد آب و طولانی مدت هستند.

انواع مختلف واشر سیل القایی فوم دار چیست؟

دو نوع سیل القایی فوم وجود دارد که به عنوان درزگیر و چسب پشتی به عنوان چسب استفاده می شود. برخی از لاینرهای سیلینگ القایی فوم در دو نوع چسب تولید می شوند، چسب رویی و چسب پشتی به عنوان چسب استفاده می شود.

سیلرهای فوم القایی در رنگ ها، بافت ها و طرح های مختلف موجود هستند. آنها در رنگ ها، بافت ها و طرح های مختلف موجود هستند. برخی از پوششهای سیلینگ القایی فوم با رنگ ها و بافت های متنوعی عرضه می شوند. پوششهای مهر و موم القایی فوم مشکی با بافت ها و سبک های مختلف در دسترس هستند. پوشش رزین اپوکسی یکی از محبوب ترین انتخاب ها است.

واشر سیل القایی مقوادار چیست؟

به طور کلی پذیرفته شده است که آلومینیوم یکی از فلزات پرکاربرد در این سیاره است. چکش خوار است و می توان آن را به شکل میله، ورق، فویل، پودر، روبان و رشته ای ساخت. برای عمده فروشان مقوا پوشش مهر و موم القایی فویل آلومینیومی، پوشاندن تمام محصولات آلومینیومی آسان نیست. اما صرف نظر از تخصص شما در دسته بندی محصولات، می توانید انتخاب های متنوعی از لیست مقوای پوشش واشر سیل القایی مقوادار ما داشته باشید.

فرآیند سیلینگ القایی یک مهر و موم داخلی ورقه ای فویلی را به لبه ظرف می چسباند. پس از اینکه ظرف پر شد و با یک درپوش القایی پوشانده شد، از زیر سیستم سیلینگ القایی عبور می کند. فرآیند گرمایش بدون تماس، پوشش را به ظرف جوش می دهد و یک مهر و موم هرمتیک ایجاد می کند. FDA سیلینگ القایی را یک روش موثر برای شواهد دستکاری می داند.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
آشنایی با واشر سیل القایی با قابلیت بویایی

هنگامی که به درستی اعمال می شود، درپوش های سیل القایی یک مهر و موم هرمتیک، ضد نشتی و دستکاری ایجاد می کنند. استفاده از سیستم سیلینگ القایی برای افزایش عمر مفید محصول، حفظ تازگی، جلوگیری از نشت پرهزینه و افزایش ارزش محصول شما ایده آل است.

حداکثر سیلینگ را تضمین می کند که از دو قسمت تشکیل شده است که داخل درپوش قرار می گیرد و لایه به دهانه ظرف می چسبد و واشر سیل می کند. شامل یک لایه سیلینگ القایی و یک لایه فوم مقوا یا پلی اتیلن است که با موم تقسیم می شود. لایه سیلینگ ذوب شده و روی دهانه ظرف با آلومینیوم اعمال می شود. واشر سیل قوی ایمنی مصرف کنندگان و محیط زیست را از محتویات پرکننده تهاجمی و همچنین حفظ طولانی مدت خواص محصول تضمین می کند. بسته به اسیدیته محتویات می توان لایه High Barrier اضافه کرد.

واشر سیل دو تکه برای سیلینگ بطری های پلی اتیلن، پلی اتیلن، پت، پی وی سی یا شیشه ساخته شده است و دارای ویژگی واشر سیل باز شدن آسان یا محکم است.

این محصول دست نخوردگی محصول را تضمین می کند، دارای مانعی برای ورود اکسیژن، رطوبت و همچنین در صورت لزوم شیمی است.

این بخش با بخش های مواد غذایی، آرایشی، دارویی، خودرو، شیمیایی، پاکیزگی و غیره مطابقت دارد

هنگامی که یک شرکت در مورد نوع سیلینگ بسته بندی که برای محصولات خود نیاز دارد فکر می کند، مزایا و معایب روش های سیلینگ القایی و رسانایی را تجزیه و تحلیل می کند. به عنوان متخصص در سیلینگ ظروف القایی، Cap Sealing Products، S.L. این روش را به دلیل مزایایی که برای مصرف کننده، تولید کننده و خود محصول ارائه می دهد، توصیه می کند.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
انواع مختلف واشر سیل القایی

مزایای سیلینگ القایی

بهبود بهداشت

دستگاه های سیلینگ القایی ما یک سیستم سیلینگ را بدون تماس با ظرف تضمین می کنند. در طی فرآیند بسته‌بندی، ظرف پس از پر شدن می‌تواند از قبل درب آن را داشته باشد و می‌توان آن را بدون هیچ گونه تماس اضافی با القاء واشر سیل کرد، زیرا فشار آستر روی دهانه توسط درب ایجاد می‌شود. این فرآیند منجر به واشر سیل ظرف تمیز کننده می شود.

با این حال، سیلر حرارتی هدایتی، باید مواد آب‌بندی دهانه ظرف را «اتو» کند، که به معنای تماس با آن است.

راندمان بالاتر

سیلینگ ظروف القایی را می توان بدون توقف مدار بسته بندی انجام داد. دستگاه سیلینگ القایی کاملاً با هر سرعت تسمه نقاله سازگار است و نیازی به توقف آن ندارد.

در مقابل، سیلر حرارتی رسانایی نیاز به توقف هر ظرف برای انجام سیلینگ دارد.

هزینه های پایین تر

سیلر القایی می تواند انواع شیشه ها را با قطر دهانه ظروف مختلف در محدوده 20 میلی متر تا 80 میلی متر یا حتی تا 130 میلی متر سیلینگ کند. برعکس، سیلر حرارتی هدایتی تنها می تواند یک قطر را سیلینگ کند: قطری که مخصوص شیشه است که در ابتدا برنامه ریزی شده بود. در صورت تغییر بعدی شیشه، بسته بندی باید یک دستگاه سیلینگ حرارتی دیگر خریداری کند.

در نتیجه، سیلینگ القایی یک سیستم همه کاره تر با ظرفیت بیشتر برای انطباق با نیازهای در حال تغییر شرکت است.

برای خرید بهترین انواع واشر سیل القایی با کارشناسان ما با شماره 09378257524 تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید

10 − هشت =